Сыныптардың орналасауы 2017-2018 оқу жылы

 

Күнделік 2019-2020

 

Сағат бөлу 3 2019

 

Сағат бөлу 2..2019

 

Сағат бөлу 1 2019

 

Күнделік

 

 «№2 жалпы орта білім беретін мектеп»КММ

 

Бекітемін

Мектеп директоры:   Айткулова А.К

 

2019-2020 оқу жылындағы сыныптардың орналасуы

 

І кезек

Сыны бы

Кабинет

ІІ кезек

Сыны бы

1

Куанышева Ермек

4 «в»

№ 1

 

 

2

Келимбетова Қадиша

0 «б»

№2

Умиралиева Базаргуль

0 «ә»

 

Орыс тілі, ағылшын

 

№  3

Орыс тілі, ағылшын

 

 

Имашева Баян

1 «б»

№  4

Алманова Раушан

0 «а»

3

Спорт зал

 

№  5

Спорт зал

 

4

Таугыстауова Дина

1 «а»

№  6

Жалмурзиева Айжан

2 «г»

5

Елдесова Салтанат

1 «д»

№  7

Мустафина Ару

2 «ә»

6

Торешова Гулназ

1 «г»

№  8

Нармаганбетова Нурзипаш

2 «б»

7

Кенжегалиева Айгуль

4 «г»

№  9

Калыбаева Рысгуль

2 «а»

8

 Информатика

 

№ 10

Информатика

 

9

Карабалина Шынар

1 «ә»

№ 11

Ізжанова Ғанижамал

3 «г»

10

Еркебаева Алтыншаш

4 «д»

№ 12

Конырова Жанат

3 «ә»

11

Даумова Гулимай

4 «б»

№28

Бекимова Айсана

3 «б»

12

Марданова Бибигул

4 «а»

№26

Алманова Жансая

3 «а»

 

 

Жаңа қоңырау кестесі

Қоңырау кестесі

І кезек

ІІ кезек

І

8:00 – 8:45

І

14:00 – 14:45

ІІ

8:55 – 9:35

ІІ

14:55 – 15:35

ІІІ

9:50 – 10:30

ІІІ

15:55 – 16:40

IV

10:45 – 11:25

IV

17:00 – 17:45

V

11:30 – 12:10

V

17:55 – 18:40

VI

12:15 – 12:55

VI

18:50 – 19:30

 


Қонырау кестеси 2017 ж.

Бекітемін:_________________

Мектеп директоры Айткулова А.К.

 

 № 2 жалпы орта білім беретін мектептің қоңырау кестесі 

І кезек

ІІ кезек

1

800 – 840

1

   1400 – 1440

2

845 – 925

2

1445 – 1525

3

940 – 1020

3

1540 – 1620

4

1025 – 1105

4

1625 – 1705

5

1120 – 1200

5

1720 – 1800

6

1205 – 1245

6

1805 – 1845

7

1250– 1330

7

1850 – 1930

 


Бекітемін:_________________

Мектеп директоры Айткулова А.К.

 

5г үйден оқыту Дауылбай Ернардың сабақ кестесі:

Р/С сабақтар сағат саны Мұғалімі Баратын күні уақыты
1. Оқу,жазу және тіл дамыту 2 Қорғанбаева Гүлнұр Дүйсенбі 900-940
        сәрсенбі 1000-1040
2. Санау 2 Жаксылыкова Мирамгүл Дүйсенбі 1500-1540
        жұма 1000-1040
3. Айналадағы әлем 2 Бекбауова Гүлмира сәрсенбі 1500-1540
        жұма 1500-1540
4. Бейнелеу 1 Утаргалиева Гүлбану сәрсенбі 900-940
5 Шаруашылық еңбек 1 Куанышева Шарипа Дүйсенбі 1000-1040
6 Әлеуметтік тұрмыстық бағдар 1 Куанышева Шарипа жұма 1500-1540
7. Психомоторика және сенсорлық үдерістерін дамыту 1 Нысанбаева Ақгүл жұма 1000-1040